Консультування по вибору ПЗ

Послуги

 

Лінійка продуктів «1С: Підприємство» включає велику кількість типових, спеціалізованих і галузевих прикладних рішень – з різним функціоналом, призначених для вирішення різних завдань, з різними умовами супроводу, ліцензування тощо. Самостійно зорієнтуватися в повному спектрі рішень  буває непросто. При цьому недостатньо ретельний підхід до вибору програмного забезпечення може призвести до неефективного вкладення коштів і Вашого часу.

Безкоштовні консультації фахівців нашої компанії дозволять уникнути цих проблем і оптимізувати бюджет на автоматизацію.

Ми готові організувати професійну консультацію щодо вибору програмного забезпечення будь-яким зручним для Вас способом у зручний для Вас час:

по телефону

в офісі нашої компанії

у Вашому офісі

 

Доставка і налаштування

Послуги

Доставка придбаних програмних продуктів здійснюється безплатно. В рамках сервісу з доставки та встановлення типового програмного продукту, ми надаємо наступні послуги:

– перевірка відповідності операційної системи технічним вимогам до забезпечення працездатності.

– установка програмного забезпечення на сервер і використання програмного   продукту на всіх робочих станціях
– організація доступу до роботи з програмою

– консультація користувачів по запуску системи, створення резервних копій, коректному введення в експлуатацію.

– роз’яснення регламентованих правил супроводу (безкоштовний супровід, підписка на інформаційно-технологічний супровід (ІТС)) роз’яснення варіантів подальшого обслуговування, оформлення необхідного пакету документів.

ІТС

Послуги

 
Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) Інформаційно – технологічний супровід (ІТС) – це комплексна підтримка Компанією «Аналіт Холдинг» користувачам програми «1С: Підприємство». Підтримка поширюється тільки на офіційно зареєстрованих користувачів «1С: Підприємство». Підписавшись на оновлення, користувач програм отримує ряд переваг: буде впевнений у легальності отриманих оновлень програмних продуктів фірми;
матиме можливість використовувати всі знання і досвід, накопичені методистами та експертами фірми в області бухгалтерського обліку, оподаткування, кадрового обліку; буде в курсі всіх останніх змін законодавства та їх відображення в програмах; зможе ефективно працювати в програмах 1С: Підприємство », максимально і в повному обсязі використовуючи потужний функціонал, який розробники заклали в систему «1С: Підприємство»; буде отримувати кваліфіковану допомогу фахівців з установки, оновлення програм та підключення всіх інформаційних ресурсів фірми ». Супровід по сервісу «ІТС» включає:
оновлення технологічної платформи і конфігурацій «1С: Підприємство», які доступні на сайті підтримки користувачів, сервісні та консультаційні компанії «Аналіт Холдинг»; доступ до інформаційних систем і матеріалів сайту http://bas-soft.eu – велика методична бібліотека для бухгалтерів, кадровиків, керівників і технічних фахівців. Система дозволяє легко і швидко знайти відповіді на питання, щодо обліку, оподаткування, звітності, кадрової роботи. Всі матеріали забезпечені посиланнями на кодекси, закони та нормативні документи. Різні варіанти інформаційних систем призначені для різних категорій користувачів і мають різний обсяг інформації;
сервіс здачі електронної звітності «Звіт»;

Після покупки програмного продукту клієнту пропонується оформити інформаційно-технологічний супровід безкоштовно на три місяці або на 12 місяців за пільговою ціною. Після закінчення безкоштовної / пільгової підписки для отримання супроводу пропонується оформити один з видів платної підписки – на термін 3, 6 або 12 місяців, які розрізняються за складом наданої інформації, набору послуг.В даний час інформаційно-технологічний супровід надається в двох версіях: «ТЕХНО», «ПРОФ».

«ПРОФ» – повна версія ІТС, включаючи в себе весь спектр можливих в рамках послуги сервісів. «ТЕХНО» – вельми обмежена за можливостями послуга, проте доступ до новлення програмного забезпечення поставляється в повному обсязі. Всі користувачі, які уклали договір ІТС: ПРОФ, отримують доступ до сервісу Здачі Електронної Звітності (СЕО). супровід програм Період доступу до послуг із супроводу ІТС ТЕХНО

 

ІТС “1С:Підприємство”

ІТС

ПРОФ

  ІТС

 Техно

ІТС “1С:Підприємство” на 3 місяці

1800

ІТС “1С:Підприємство” на 6 місяців

3 450

2400

ІТС “1С:Підприємство” на 12 місяців

6 450

4500